Valetol 300mg/150mg/50mg tbl.nob.24

Valetol 300mg/150mg/50mg tbl.nob.24

Valetol je složený přípravek obsahující kombinaci léčivých látek – propyfenazon, paracetamol a kofein. Propyfenazon působí proti bolesti, horečce a zánětu. Čtěte pozorně příbalový leták.

  • Skladem
  Osobní odběr ZDARMA


87 

Věk užívání: Od 15 roku

Lék na léčbu bolesti hlavy, zubů, zad v křížové oblasti a při menstruaci.

VALETOL 300 mg/150 mg/50 mg tablety. Volně prodejný lék k vnitřnímu užití. Před použitím si přečtěte příbalovou informaci a poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Pouze pro krátkodobé použití.

Složení: propyphenazonum 300 mg, paracetamolum 150 mg, coff einum 50 mg v 1 tabletě.

Dávkování: Individuální, při bolesti 1–2 tablety, dále dle potřeby po 1 tabletě v nejméně 4 hodinových intervalech, nejvýše do celkové dávky 5 tablet za den.



PDK 2916006
Výrobce HERBACOS RECORDATI
Značka Valetol
ATC PARACETAMOL, KOMBINACE KROMĚ PSYCHOLEPTIK
SUKL 0186199
FTS Analgetica,antipyretica
Informace Humánní léčivý přípravek
Stav skladem
Valetol 300mg/150mg/50mg tbl.nob.24