Paramegal 500 mg tbl nob 10

Paramegal 500 mg tbl nob 10

Paracetamol, léčivá látka přípravku Paramegal 500 mg, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Paramegal 500 mg je určen k léčbě mírné až středně silné bolesti a snížení horečky. Paramegal 500 mg se užívá při mírných a středně silných bolestech zubů, hlavy, bolestech při menstruaci, bolestech zad a bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění. Užívá se rovněž při horečce, například při chřipkovém onemocnění. Při neuralgii (bolest v průběhu nervu) se přípravek používá pouze po poradě s lékařem.

  • Skladem
  Osobní odběr ZDARMA


24 

Paramegal  500 mg, tablety, paracetamolum, 10 tablet

Jedna tableta obsahuje paracetamolum 500 mg

Perorální podání.
Před použitím si přečtěte příbalovou informaci.
Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.
Užívání vyšších ne ž doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození jater.
Neužívejte tento přípravek bez doporučení lékaře,  pokud máte potíže s užíváním alkoholu a nebo trpíte jaterním onemocněním a nebo užíváte jakékoli léky obsahující paracetamol.
Uchovávejte při teplotě do 25°C v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před světlem a vlhkostí.
Nepoužitelné léčivo vraťte do lékárny.
Výdej léčivého přípravku možný bez lékařského předpisu.

Návod k použití:

Dospělí a dospívající od 15 let s hmotností 34-60 kg užívají 1 baletu, při hmotnosti nad 60 kg jsou vhodné 2 tablety.
Přípravek se užívá dle potřeby několikrát denně v časovém odstupu nejméně 4 hod.
Dospívající ve věku od 12-15 let užívají 1 tabletu dle potřeby několikrát denně v časovém odstupu 4-6 hod.
Maximální denní dávka je 6 tablet.
Dětem ve věku od 6 do 12 let se podává ½ -1 tableta několikrát denně v časovém odstupu  6 hod..
Maximální denní dávka jsou 4 tablety.
Tablety je nutno zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Reg.č.: 07/494/96-C
0162441

Název a adresa držitel Rozhodnutí o registraci: Glenkark Pharmacuticlas s.r.o.Hvězdova 1716/b, 140 78 Praha 4, Česká republika



PDK 8595112680155
Výrobce GLENMARK
Značka Galmed
ATC PARACETAMOL
SUKL 0162441
FTS Analgetica,antipyretica
Informace Humánní léčivý přípravek
Stav skladem
Paramegal 500 mg tbl nob 10

Náš lékárník

Mgr. Martina Obrtelová